Aktuality

DOTÁCIE 2017

Všetky dôležité informácie ohľadom štátnej dotácie na solárne kolektory a tepelné čerpadlá vám veľmi radi zodpovedia odborníci v štátnych inštitúciách. Viac na  www.zelenadomacnostiam.sk

 

FOTOVOLTAICKÝ OHREV VODY

Fotovoltaické ohrievače vody -  moderné a efektívne riešenie ohrevu vody pomocou fotovoltaických článkov.

Solarsystems FVE TUV.pdf

Najsťahovanejšie videá APRICUS ...Youtube
Zlatá medaila pre APRICUS AP20 na AQUA-TERM...
APRICUS solárny kolektor v TOP10 World Ecological Products

Novinky

FOCUS 200

Vetracia jednotka s rekuperáciou tepla FOCUS 200 od firmy PAUL wärmerückgewinnung je určená na vetranie bytových a kancelárskych priestorov s požiadavkou výmenu vzduchu s kapacitou od 60 - 200 m3/hod. Vetracia jednotka je osadená vysoko účinným protiprúdovým kanálikovým výmenníkom (európsky patent). Vetracia jednotka splňuje vysoké nároky z hľadiska efektivity, účinnosti a komfortnej obsluhy.
Štandardný výmenník vo vetracej jednotke FOCUS 200 je možné zameniť za výmenník so spätným získavaním vlhkosti, ktorý vracia značnú časť vlhkosti z odsávaného vzduchu späť do obytného priestoru.

Focus 200 (.pdf)

NOVUS 300

Vetracia jednotka NOVUS 300 od firmy PAUL wärmerückgewinnung je určená na vetranie rozľahlejších bytových a kancelárskych priestorov s kapacitou výmeny vzduchu od 80 – 300 m3/hod. Vetracia jednotka je osadená vysoko účinným protiprúdovým kanálikovým výmenníkom (európsky patent). Štandardný výmenník vo vetracej jednotke NOVUS 300 je možné zameniť za výmenník so spätným získavaním vlhkosti, ktorý vracia značnú časť vlhkosti z odsávaného vzduchu späť do obytného priestoru.
Ovládanie jednotky je možné buď pomocou jednoduchej obslužnej jednotky s fóliovou klávesnicou, alebo komfortnou obslužnou jednotkou s dotykovým displejom, ktorá umožňuje veľmi intuitívne nastavenie a komunikáciu s vetracou jednotkou.

Novus 300 (.pdf)

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x