Skip Navigation Links

Aktuality

DOTÁCIE 2017

Všetky dôležité informácie ohľadom štátnej dotácie na solárne kolektory a tepelné čerpadlá vám veľmi radi zodpovedia odborníci v štátnych inštitúciách. Viac na  www.zelenadomacnostiam.sk

 

FOTOVOLTAICKÝ OHREV VODY

Fotovoltaické ohrievače vody -  moderné a efektívne riešenie ohrevu vody pomocou fotovoltaických článkov.

Solarsystems FVE TUV.pdf

Najsťahovanejšie videá APRICUS ...Youtube
Zlatá medaila pre APRICUS AP20 na AQUA-TERM...
APRICUS solárny kolektor v TOP10 World Ecological Products

TEPELNÉ ČERPADLÁ A KLIMATIZÁCIA

Súvisiaci obrázok

Súvisiaci obrázok

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody v domácnosti. Je založené na technológii tepelného čerpadla VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25 °C. Daikin nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje a počas celého roka pripravuje teplú pitnú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

Vnútorné nástenné jednotky EHBH sú je interiérovo pripspôsobivá a bielej farby. Sú vyrobená z oceľového plechu s povrchovou úpravou. S aplikáciou vykurovanie má výkon aj záložný ohrev. Invertorovo riadiaca vonkajšia jednotka ERGA má použivaný typ chladiva je R-32. Je prepojená s vnútornou jednotkou chladivovým potrubím.

Súvisiaci obrázok

 

 

 

 

Súvisiaci obrázok

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x