Skip Navigation Links > Solárne systémy a zásobníky > Solárne zostavy so zásobníkmi

Aktuality

DOTÁCIE 2017

Všetky dôležité informácie ohľadom štátnej dotácie na solárne kolektory a tepelné čerpadlá vám veľmi radi zodpovedia odborníci v štátnych inštitúciách. Viac na  www.zelenadomacnostiam.sk

 

FOTOVOLTAICKÝ OHREV VODY

Fotovoltaické ohrievače vody -  moderné a efektívne riešenie ohrevu vody pomocou fotovoltaických článkov.

Solarsystems FVE TUV.pdf

Najsťahovanejšie videá APRICUS ...Youtube
Zlatá medaila pre APRICUS AP20 na AQUA-TERM...
APRICUS solárny kolektor v TOP10 World Ecological Products

 

 

SOLÁRNE TERMICKÉ ZOSTAVY SO ZÁSOBNÍKMI

Komplexné zariadenia schopné absorbovať slnečné žiarenie, premieňať ho na teplo a následne odovzdávať pracovnému médiu najčastejšie nemrznúcej zmesi, ak sa jedná o tlakové systémy. V ponuke sú taktiež beztlakové systémy, tzv. systém Drain back. Slnečné kolektory sú súčasťou uzavretého solárneho okruhu, ktorý tvoria potrubia s nevyhnutnými armatúrami (napr.obehové čerpadlo, expanzné nádoby a pod.), tepelný výmenník umiestnený v solárnom zásobníku a automatická solárna riadiaca jednotka.

Takýto systém pracuje celoročne plne automaticky, takže dodávky teplej vody sú vždy zabezpečené na požadovanej teplote. V letných mesiacoch solárny systém spravidla zabezpečí 100%-nú potrebu teplej vody, vo zvyšných mesiacoch roka vodu predhrieva, takže bojler vodu už iba dohreje na požadovanú teplotu, čím sa v porovnaní s klasickým ohrevom ušetrí veľké množstvo energie. Celoročne je tak možné ušetriť 65 - 70% energie potrebnej na získanie teplej vody pre bežnú domácnosť.

 

SOLARBAYER

Popredný nemecký výrobca kvalitných zásobníkov v objemoch od 200 litrov až do 10 000 litrov. Základným kameňom úspechu na lokálnom i európskom trhu sú inovácie v oblasti technológií, nových výrobných procesov, solídnej finančnej a organizačnej štruktúre a inovatívna transparentná marketingová politika.
 

  • vynikajúca kvalita výrobkov

  • široký sortiment výrobkov

  • patentové riešenia stratifikácie a ukladania energie akumulačných zásobníkov

 

 

 

DZ DRAŽICE

Značka DZ Dražice, ktorá existuje už od roku 1956, je zárukou kvality, výkonu a hodnoty.

Výrobná rada spoločnosti DZ Dražice, zahrňujúca viac ako 380 typov a modifikácií ohrievačov vody, je výsledkom dlhoročnej snahy vyhovieť náročným prianiam zákazníkov.

DZD Dražice Vám môže ponúknuť:

  • bohatý sortiment ohrievačov vody

  • jedinečný systém výhrevných keramických telies

  • servis po celú dobu životnosti výrobku

  • pomer cena/výkon zariadenia

 

 

KP MARK

Nerezové zásobníky variabilných prevedení pre náročných zákazníkov. Podľa spôsobu zapojenia do systému a správnemu výberu nádrže možno optimalizovať ekonomiku a komfort prípravy teplej úžitkovej vody.

 

  • nadštrandardné technické parametre

  • prvotriedna kvalita výrobkov

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x